Malatya özel anaokulları

Malatya Anaokulu, Kreş ve Gündüz Bakım Evi, Mercan Çocuk Üniversitesi  "malatya en iyi anaokulu" ve "malatyada en iyi özel anaokulu" olarak hizmet vermenin yanı sıra "malatya yeşilyurtta en iyi anaokulu" eğitimi vermektedir. Özel Malatya Mercan Çocuk Üniversitesi, Mercan Eğitim Kurumları Anaokulu, Kres ve Gündüz Bakım Evi, Mutlu ve başarılı bir yaşamın temellerinin atıldığı 3-6 yaş eğitiminde yenilikçi, yaratıcı, kendi problemlerini çözebilecek kadar güçlü, olayları yaratıcı bir şekilde değerlendirebilen, kendi kültürünü ve değerlerini benimsemiş nitelikli çocuklar yetiştirmek için yola çıkmış bilimsel ve yenilikçi konseptler sunan Malatya Anaokulu Mercan Çocuk Üniversitesi'ne hoş geldiniz.

Değerli Veliler Çocuğunuzun erken yaş eğitimi yolculuğunu mutlu, keyifli, ve unutulmaz hale getirmek için çocuğunuza bu fırsatı verin.

Early Years Coral, Montessorı Foundatıon, Hıghscope Foundatıon, Reggio Emillia, Waldorf gibi erken çocukluk eğitiminde en kaliteliyi hedefleyen Malatya Anaokulu, Kreş ve Gündüz Bakım Evi'ni ülkemiz ve dünya çocuklarına armağan ediyoruz.

Malatyada en iyi anaokulu Mercan Çocuk Üniversitesi çocuklara yaşadıkları toplum içerisinde iyi bir ilk çocukluk yaşamaları, meraklarını ve yaratıcılıklarını geliştirme fırsatı sunar. Çocuklara yaşam boyu öğrenme aşkını aşılayabilecek uzman eğitimcilerle, Çocukların gelişen istek ve ihtiyaçların karşılayacak eğitim imkân ve ortamlarını birlikte sunarak çocuğunuzu hayata hazırlar.Bu amaçla okul, aile ve çocuk iletişimini  açık, kaliteli ve saygılı bir şekilde gelişimine önem verir.

Malatyada en iyi anaokul, kreş ve gündüz bakım evi her çocuğun duygusal, sosyal, kavramsal ve fiziksel yeteneklerini geliştirmek için geniş yelpazeli bilimsel  eğitim ve zengin aktiviteler sunar. Güvenli,  eğitici ve eğlenceli bir atölye  eğitim ortamı sağlar. İyi  insan olmanın değerlerini küçük  yaşta almalarını sağlar. HighScope ,Montessori, Early Years ve  Reggio Emilia  vakıflarının eğitim  standartlarını temel alır.

Montessori, HighScope,Early  Years,Reggio Emilia Vakfı,gibi dünyanın önde gelen çocuk  gelişimi uzmanlarının desteği ile çocukların nasıl öğrendikleri konusundaki son araştırmaları esas alan Mercan Çocuk Üniversitesi “Esnek Öğrenme Programı”, çocuğunuzun gelişimi için en uygun ortamı sağlar.

Çocuk odaklı ders planlarını, yaratıcı ve keyifli bir ortamı ve çocuklarınızın ihtiyaçlarını karşılayan kişiselleştirilmiş çocuk merkezli sürekli öğrenme yöntemlerini uygular.

Malatya Anaokulu öğrencileri çok keyifli zaman geçirecekler gibi  görünüyorlar.

malatyada en iyi anaokulumalatyada özel anaokulu tavsiyemalatya yeşilyurtta en iyi özel anaokulu, malatya en iyi kreş, malatya en iyi gündüz bakım evi, malatya anaokulu, malatya kreş, malatya gündüz bakım evi,